Skatoties rindās uz pirmsdzemdību klīniku un klausoties draugu stāstus par dažāda veida ginekoloģiskām saslimšanām , neviļus aizdomājas par to, ka šodien būt veselam vienkārši nav iespējams. Katrai otrajai sievietei ir kāda nepatīkama slimība, kas ilgst ilgu laiku un ir grūti ārstējama.
Bet vai tas ir iespējams? Vai tā nav epidēmija? Savā ziņā to var tā nosaukt. Bet tā nav slimību epidēmija, bet gan mēģinājumi izārstēt kaut ko, kas neeksistē, un nobiedēt sievietes līdz neiespējamībai.
Arī medicīna ir sava veida bizness; amatnieki patiešām var sasildīt rokas par kāda cita bēdām. Protams, ir izcili ārsti, kas palīdz un glābj šķietami bezcerīgos gadījumos. Tie ir īsti cilvēki ar lielām sirdīm un lielu talantu. Viņi ir apbrīnas un pateicības vērti, taču, diemžēl, tie nav visi ārsti. Ir arī tādi, kas vienkārši cenšas nopelnīt un lieliski īstenot masu iebiedēšanas programmu.
Šodien mēs pastāstīsim, kā ginekoloģiskās slimības pārtop īstās fobijās, kas mūsdienu sievietei jāzina par savu veselību un kā sevi pasargāt.\
Ginekoloģiskās problēmas
No visām pusēm mums stāsta, ka tādā ekoloģiski piesārņotajā pasaulē, kāda ir mūsējā, vienkārši nav iespējams būt veselam. Mums saka, ka vai nu jau esam ar kaut ko slimi, vai tīri hipotētiski drīz saslimsim. Tas jo īpaši attiecas uz sievietēm. Vai sieviete var piedzimt un būt vesela līdz sirmam vecumam? Protams, var, taču medicīna to visos iespējamos veidos noliedz un uzspiež sievietēm neesošas slimības.
Es atkārtoju vēlreiz, tagad mēs nerunājam par visiem ārstiem, mēs neliekam visus zem vienas rokas. Tomēr ir vērts atzīt, ka visa sistēma kopumā darbojas tieši šādi. Pirmā lieta, ko sieviete saņem medicīnas iestādēs, ir iebiedēšana. Labais ārsts runā par to, kas notiek, ja… Un tu klausies un tici, jo tie ir autoritātes vārdi, kā neticēt.
Tomēr laika gaitā tas viss no bažām par savu veselību kļūst par fobiju mūža garumā. Psihiatrijā fobiju saprot kā slimību, kas izpaužas kā pastāvīgu obsesīvu baiļu klātbūtne. Bieži vien šādas bailes nevar izskaidrot loģiski, taču tās var būt mākslīgas un cilvēku uzspiestas, lai nomāktu cilvēka psihi.
Tiklīdz sieviete nonāk ginekoloģiskās ārstniecības iestādē, uzreiz sākas iebiedēšanas process. Problēma ir tā, ka ginekoloģiskās diagnozes jau ir sākušas pārvērsties par psihiatriskām fobijām. Bieži tās pat nav īstas diagnozes, bet gan kādi nenozīmīgi sīkumi un pārbaužu atradumi. Un šādu fobiju kļūst arvien vairāk, kas ārkārtīgi negatīvi ietekmē cilvēku dzīvi.
Apskatīsim galvenās fobijas, no kurām cieš mūsdienu sievietes.
Turpinājums nākošajā lapā…